За «кошти Януковича» збудовано черговий гуртожиток.

За «кошти Януковича» збудовано черговий гуртожиток.

У Збройних Силах України заселено черговий солдатський гуртожиток підвищеного комфорту – цього разу у Білій Церкві для 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Гуртожиток збудовано за типовим проектом – це двоповерхова будівля блочного типу, розрахована на 125 осіб по 5 чоловік у кімнаті, у блоці передбачений свій душ та санітарний вузол, на кожному поверсі обладнана кухня та пральня з автоматичними пральними машинами. Також передбачене автономне опалення. Ще три гуртожитки тут будуть здані незабаром.

Загалом вже збудовано або завершується будівництво 184-х гуртожитків цього типу. Наймасштабніший проект за всю історію ЗС України був ініційований Президентом України Петро Порошенко, за рахунок конфіскованих т.зв «грошей Януковича» – у 2017 році з 1,42 млрд дол, що було повернуто державі, 4 млрд грн було виділено на потреби Міністерство оборони України, частина їх також пішла на закупівлю і виробництво озброєння та боєприпасів.

Перший гуртожиток такого типу було заселено 6 грудня минулого року у 184 Навчальний центр, що у Старичах, зараз там вже 500 військових отримали комфортне житло.

На черзі наступний етап – початок будівництва багатоквартирних будинків для сержантського складу (на 54 квартири-студіо) та офіцерів (1-3х кімнатні квартири). Усе це є частиною проекту створення нової інфраструктури штатно-посадового житла у гарнізонах.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.