Військовослужбовці оперативного командування «Північ» та підпорядкованих військових частин вшанували пам'ять полеглих бійців у битві під Крутами.

Військовослужбовці оперативного командування «Північ» та підпорядкованих військових частин вшанували пам'ять полеглих бійців у битві під Крутами.

Мітинг-реквієм до 101-ї річниці бою, що відбувся 29 січня (за деякими дослідженнями – 30 січня) 1918 року поблизу залізничної станції Крути на Чернігівщині, зібрав сотні українців. Схилити голови перед подвигом молодих воїнів, які стали на спротив російській армії понад сто років тому, прийшли учасники сучасної російсько-української війни на сході України, їх родини.

Військові організували почесну варту та салютну групу, пройшли маршем та поклали квіти до підніжжя Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» (с. Пам’ятне Борзнянського р-у Чернігівської обл.). Взяли участь у поминальній літії в пам’ять про загиблих.

Посмертно військовослужбовців з Чернігівської області нагородили відзнаками Президента України "За участь в антитерористичній операції".

Знаково, що до заходу долучилися і курсанти Чернігівського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та студенти з Чернігівщини.

Звичайно, були організовані огляди екскурсійних вагонів, додаткові військово-історичні експозиції та виставки.

Гаряче харчування та теплий відпочинок забезпечили польові кухні та пункти обігріву.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.