Тести, тренінги та бесіди: як працюють психологи в оперативному командуванні "Північ"

йськовослужбовцям, які повернулись із зони проведення АТО. 
Роботою групи були завдання щодо вивчення емоційного стану військовослужбовців та своєчасної профілактики і упередження постбойових стресів. 
Як зазначають самі психологи - одним з важливих видів роботи є індивідуальна бесіда з військовослужбовцем, під час якої, уточнюються результати тестування, вивчаються проблемні питання службового та особистого змісту. Актуальними також є індивідуальні консультації, групові заняття та тренінги, під час яких практично відпрацьовуються техніки з саморегуляції, самоконтролю та виходу із стресу. Проводяться практики із надання допомоги товаришу під час виникнення стресових ситуацій. 
Варто зазначити, що подібні групи у військових частинах працюють вже не перший рік та надають психологічну допомогу військовослужбовцям у всіх місцях перебування військових частин – у пунктах постійної дислокації, під час розташування на полігонах та у зоні проведення АТО.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.