Краще попереджати ніж викорінювати

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті оперативного командування "Північ" відбулись заходи направлені на попередження злочинів корисливої спрямованості.

Так, 4 січня з районними військовими комісарами Чернігівської області та міста Чернігів, а у подальшому по усіх військових комісаріатах оперативного командування були проведенні профілактичні заняття направлені на попередження проявів корисливої спрямованості.

Розпочав проведення заходу заступник військового прокурору Чернігівського гарнізону майор юстиції Олександр Матвієнко, який довів аналіз скоєння злочинів  за 2017 рік за участю військовослужбовців та нагадав про кримінальну відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень корисливої спрямованості.

Виступаючи перед присутніми, виконуючий обов’язки заступника командувача військ оперативного командування "Північ" з морально – психологічного забезпечення полковник Євгеній Попович зауважив на недопущенні випадків правопорушень, зокрема корисливої спрямованості, серед керівництва та працівників військкоматів під час призову громадян та у наданні їм адміністративних послуг. Він наголосив на жорстку відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень.

- хочу зазначити, що позиція керівництва оперативного командування "Північ" однозначна та незмінна – військові посадові особи, та працівники Збройних Сил України, які скоїли корупційні правопорушення, та вина яких буде доведена судом, будуть притягуватись до кримінальної відповідальності та звільнятись з військової служби з позбавленням військового звання.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.