Американський військовий капелан у Житомирі зустрівся з українськими захисниками

В Житомирі за ініціативи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради та громадської організації учасників АТО і капеланів «Купол» пройшов семінар за участі військового капелана з США полковника Роберта Гікса.

Роберт Гікс є консультантом з навчальних програм Університету ВПС США, співзасновником професійного центру психологічного консультування, професором семінарії у Філадельфії та Міжнародного коледжу у Гавайях. Він 32 роки прослужив військовим капеланом Військово-повітряних сил, є автором десяти книг.

Присутні на семінарі учасники бойових дій та члени родин мали нагоду отримати поради та рекомендації досвідченого фахівця стосовно покращення психоемоційного стану, підвищення рівня самооцінки та формування навичок подолання пост травматичного синдрому. Адже проблема адаптації та реінтеграції військовослужбовців, що прибули з зони бойових дій до мирного життя надзвичайно важлива для українських захисників та суспільства вцілому.

- Проблема посттравматичного синдрому охоплює і міжособистісні стосунки в сім’ї, відношення та ставлення до дружини, дітей, батьків та друзів. На війні бійці змінились, і повернувшись нерідко стикаються з байдужістю та черствістю людей, і ми зобов’язані підтримувати і всіляко допомагати їм адаптуватись до мирного життя. Наші фахівці - психологи раді і вдячні нашому гостю за змістовну інформацію, - говорить директор Центру Ольга Юрченко.

Варто зазначити, що це вже друга зустріч американського військового капелана з українськими ветеранами. Перша відбулась в жовтні минулого року.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.