До Дня Високомобільних десантних військ парашутисти висадились на Красній площі.

До Дня Високомобільних десантних військ парашутисти висадились на Красній площі.

У Чернігові відбулись урочистості до Дня Високомобільних десантних військ. У заході взяли участь керівний склад управління оперативного командування "Північ", керівництво області та міста, військовослужбовці військових частин гарнізону, ветерани – десантники, представники духовенства та активна громадськість. Учасники поклади квіти до пам’ятника загиблим під час бойових дій в Афганістані та на території інших держав, Меморіалу загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.

На центральній площі, для мешканців міста, були представлені зразки озброєння, бойової і спеціальної техніки та види стрілецької зброї. Також були представлені зразки спорядження воїнів-десантників та парашутні системи, які застосовуються у війську.

У обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка з нагоди Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відбулися урочисті та святковий концерт. Після якого, на центральній, Красній площі міста, парашутисти – інструктори Державного науково-випробувального Центру Збройних Сил України здійснили приземлення з висоти 1500 метрів.

Під час заходу усіх охочих пригощали солдатською кашею, приготовленою на польових кухнях.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.