Центр розвідки «Північ» відзначає 25-ту річницю

1-го грудня 1991 року було засновано регіональний центр радіоелектронної розвідки «Північ», який базується і донині у Чернігові. В цей день військовослужбовці центру приймають вітання, адже вони протягом 25 років робили свій вклад в розвиток обороноздатності країни.

Багато військовослужбовців центру захищали та захищають і сьогодні державний кордон в зоні проведення АТО. Першим очільником центру в 1991-му році став Микола Ступаков. Тоді це був 68 окремий радіотехнічний полк особливого призначення. Він, як досвідчений військовий, розуміє важливість радіорозвідки під час війни.

За 25 років існування центру військовослужбовці встигли проявити себе. В день ювілею вищим оперативним командуванням були нагороджені кращі радіорозвідники.

Волонтерські та благодійні організації завжди допомагають військовослужбовцям центру, які перебувають в зоні проведення АТО. І з нагоди ювілею волонтери презентували розвідникам новенький генератор, який допоможе їм на Сході в боротьбі з загарбниками.

ПІК

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.