Медаль “За поранення” ЗА ЖЕРТВУ КРОВІ В БОЯХ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

 Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

 

Нарешті подолано багато бюрократичних перешкод і починає рух нова система відомчих нагород Міністерства оборони України!

Першою відзнакою, яка розпочинає свій шлях до затвердження Міністром оборони України і перерізає стрічку старту реформування системи нагород буде медаль "За поранення”!

"ЗА ЖЕРТВУ КРОВІ В БОЯХ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ”.

Кількість поранень та їх ступені важкості визначатимуться гілочками, які кріпляться на стрічці медалі та планці.

Легкі поранення позначають білою або срібною гілкою. Тяжкі — золотою або жовтою.

Зокрема, визначено, що медальна стрічка може містити максимум 3 гілочки різного кольору, а на планці для повсякденної форми одягу — лише одна за найтяжче поранення.

Затверджує нагородження особисто Міністр оборони України або посадова особа, призначена Міністром. Це може бути і начальник військового комісаріату для врученні на місці.

Зазначимо, що всі медалі номерні для чіткого контролю, виключення підробок і незаконного використання.Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.