Військовослужбовці врятували зі снігового полону вагітну жінку та доставили до пологового будинку

Військовослужбовці оперативно – тактичного угрупування "Південь" витягли зі снігових заметів автомобілі, які самостійно не могли продовжувати рух. 
Так, в ніч з 23 - 24 січня, на трасі в районі населених пунктів Крестівка, Асканія Нова, Новотроїцьке витягнули з снігових заметів 9 легкових і 6 вантажних автомобілів.
На ділянці дороги між населеними пунктами Воскресенка - Новотроїцьке надали допомогу водіям 6 легкових автомобілів. 
Тривають евакуаційні заходи на трасі Херсон – Мелітополь. 
Під час надання допомоги цивільному населенню в одному із автомобілів, що опинився у сніговому полоні знаходилася вагітна жінка. Завдяки оперативному втручанню військові вчасно доставили роженицю та автомобіль у Новотроїцьке до пологового будинку. 
За словами заступника командира оперативно – тактичного угрупування "Південь" з морально – психологічного забезпечення полковника Олексія Палієнко роботи з евакуації автомобілів тривають, військові і надалі надаватимуть допомогу цивільному населенню у боротьбі з негодою.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.