Техніка війни №103

У випуску: - 4 мільйони на російських офіцерів СЦКК - Спорядження та форма на Q-курсі ССО України. Реаліті-шоу «Рекрут» - Залишки військового бюджету 2017 року - Завершення ремонту катера У-541 «Сміла». Крейсер «Україна» не потрібний Міноборони - Ремонт двох винищувачів Су-27. Мі-2МСБ для Нацгвардії. Партія безпілотників Spectator-M - Тилова техніка для ЗСУ. Презентація броньовика Варта-Новатор - Відкриття класів у 198 Навчальному центрі ВМС України - Медичне обладнання для армії від уряду Японії - Більш захищені шоломи від Uarms - Снайперські системи для України від США. Рушниця ТГ-2 на базі АК-103 - Французьке ППО для Грузії. Китайські ракетні установки Катару - Закладка корабля Віхрь у Феодосії. Добудований польський Gavron. Проблеми британського авіаносця та спуск другого «Принца Уельсу» - ВПС Індії відмовились від Мі-8. Безпілотний гелікоптер UH-1H. Перший політ конвертоплану V-280 Velor - NASA випробувала двигун, надрукований на 3D принтері. Р-36М2 «Воєвода» чергуватиме у РФ до 2024 року
- Російські безпілотники на служби бойовиків Донбасу. «Груша», «Тахіон», «Гранат 1», «Гранат 2», Форпост», «Орлан 10», «Елерон 3SV», «Застава»

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.