Техніка війни №100

У випуску: - Глушники для стрілецької зброї - Меморандум Міністерства оборони та Майкрософт Україна - Зброя Україні від Литви - Напади на військові об’єкти на Вінничині та Донеччині - Прийнято на озброєння БПАК Fly Eye. Партія А1СМ «Фурія» для ЗСУ. Захист складів проти безпілотників - Запчастини Т-72 для Європи. Заводські випробування БМП-1УМД. Проект БМП «Кевлар» - 250 гармат від Заводу точної механіки - Спроби купити військове обладнання для РФ у Чернівецькій та Запорізькій областях - Екзоскелет FORTIS K-SRD від Loсkheed Martin. Рослини-розвідники від DARPA - Приклад ERGO HEAT з підігрівом від Sauer. Гвинтівка Ghetto Blaster та пістолет-кулемет Beretta PMX - Непробивне колесо NASA. Розвідувальна машина Supacat LRV400 (Light Reconnaissance Vehicle 400). Переможець французької програми Scorpion - Nexter Aravis - БТР Pars-III у Омані. Новий двигун для Т-72Б3 - Бойові кораблі Lockheed Martin для ВМС Саудівської Аравії. Fr. Lürssen Werft GmbH & Co. KG збудує кораблі для ВСМ Австралії. Судно комплексного забезпечення А 136 Tidespring. Мінний тральщик Kormoran для ВМС Польщі - Китайський «вбивця безпілотників» від GuoRong - Ракетно-ядерні сили КНДР і пуск ракети. Завершення випробувань ПРО «Залізний купол» морського базування
- Кращі вертолітні пілотажні групи світу: Blue Eagles (Великобританія), Sky Hornet (Японія), Беркути (Росія), Patrulla ASPA (Іспанія), Sarang (Індія)

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.