Звернення 16 омпб

У соціальних мережах розповсюджується відео, на якому окремі військовослужбовці 16 окремого мотопіхотного батальйону заявляють про підтримку торговельної блокади з так званими республіками ДНР, ЛНР.
Ми, командування 16 окремого мотопіхотного батальйону офіційно заявляємо, що ніколи не підтримували і не підтримуємо жодну політичну силу, ми завжди були і залишаємось поза політикою.
Дійсно, мої підлеглі, під час повернення з бойового злагодження на полігоні записали відеозвернення на підтримку своїх бойових побратимів колишнього батальйону «Донбас».
Звернення військовослужбовців – це їх громадянська позиція, яку вони висловили перебуваючи у законній відпустці. Відпустка це право, яке надано, головним законом України - Конституцією України.
Також хочу наголосити, що поширення в соціальних мережах інформації, щодо усунення мене від посади керування батальйоном – не відповідає дійсності. Я продовжую керувати батальйоном.
16 окремий мотопіхотний батальйон з першого дня стояв на захисті України та її народу. Ми виступаємо за цілісність, незалежність та свободу нашої держави. І саме зараз 16 батальйон проводить бойове злагодження та відновлення і готується до виходу в зону антитерористичної операції.
Слава Україні – Героям Слава!
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.