Виховання через гру

 

Офіцери оперативного командування «Північ» та військовослужбовці підпорядкованих підрозділів долучилися до організації та проведення першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл - Джура”.

Зокрема сьогодні, 24 квітня, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва ОК "Північ” спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної ради у ролі членів журі оцінювали учасників із 12 шкіл Чернігівського району. Змагалися учні у винахідливості та витривалості під час різних дисциплін: художня самодіяльність, фізична та медична підготовка, стройова виправка, подолання смуги перешкод та ін.

Крім того, офіцери передали школярам літературу від Міністерства інформаційної політики України.

Днями раніше перший етап гри "Сокіл - Джура” пройшов і в Конотопі. Представники групи цивільно-військового співробітництва 58 омпбр разом із відділом освіти Конотопської міськради оцінювали фізичні можливості, творчість та витривалість учасників з 14 команд конотопських шкіл.

Під час проведення військово-патріотичної гри "Сокіл - Джура” у Глухові у складі журі уже традиційно також були військові з 16 окремого мотопіхотного батальйону.

Виховання через гру

 

Виховання через гру

 

Виховання через гру

 

Виховання через гру

 

Виховання через гру

 

Виховання через гру

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.