Патріотична гра для молоді

Патріотичний квест «ДоброволецьFEST», в організації та проведенні якого взяли участь і офіцери відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ», сьогодні пройшов у Чернігівському обласному молодіжному центрі.

Національно-патріотична гра була присвячена Дню українського добровольця і об’єднала 10 команд старшокласників із різних шкіл міста. Кожну з 10 локацій координували військові структури, громадські організації та співробітники молодіжного центру, що займаються національно-патріотичним вихованням. Кожна локація мала свою тематику: тактична медицина, тактика бою, військова історія, зброя, засоби захисту та ін. За правильні відповіді команди отримували бали. Відповідно переможець той, у кого їх найбільше.

Захід у такому форматі у Чернігові провели вдруге.

По закінченню квесту учасники відвідали гарячої солдатської вечері з польової кухні.

Патріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молодіПатріотична гра для молоді

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.