«Кіборг» і фронтмен гурту Kozak System записали пісню «Воля»

У проекті #ПісніВійни відбулась чергова прем’єра. У Львові, врамках цього масштабного соціально-мистецького проекту, настудії Jenny Records записано вже восьмий сингл. Автор слів допісні «Воля»— «Кіборг» Станіслав Паплінський. Воїн АТО був у полоні в терористів понад півроку і саме в неволі написав вірш, який став піснею. Івано-франківський музикант Мартін Небо поклав на музику слова вірша.

Для альбому #ПісніВійни пісню «Воля» записано в унікальному дуеті автора-бійця АТО Станіслава Паплінського і фронтмена гурту Kozak System Івана Леньо.

Навійну Станіслав Паплінський у2014 році пішов добровольцем. Воював в Опитному, Водяному, а також в Донецькому аеропорту. Воїн був серед останніх захисників ДАПу.21січня 2015 року отримав поранення, а згодом потрапив у полон, в якому перебував 197днів. Саме в полоні Станіслав відкрив у собі поетичний талант— почав писати вірші. Написав понад 100поезій, деякі з яких згодом, вже після визволення, стали піснями. Зокрема, патріотичний вірш «Воля» вселяє надію у те, що«Перемогу святкувати дуже скоро прийде час!».

—Пісня «Воля» проте, що у жодному разі неможна здаватися, а треба забудь-яких обставин йти до Перемоги. Війна повинна закінчитись нашою Перемогою, недомовленостями, не компромісами. Вірш «Воля» я написав, щоб підняти бойовий дух хлопців, які захищають Україну, а також задля того, щоб розповісти українцям про справжніх Героїв іпро тих, які вистояли та про тих, які віддали своє життя за нашу землю,- розповів воїн АТО Станіслав Паплінський.

-Пісня як потужна ідеологічна зброя, яка влучає в серце та примушує задуматись йпрокинутись, вона розставляє вірні акценти та прискорює перемогу над ворогом. Проект #ПісніВійни дуже важливий та актуальний мистецький акт. Пісня «Воля» правдиво написана учасником війни— воїном, який чітко розуміє, хто ворог та начиєму боці правда іщопотрібно сказати усьому українському народу, аби він відчув небезпеку та згуртувався навколо спільної проблеми. Ядякую Станіславу Паплінському зачесть стояти біля мікрофона поруч із Правдивим Воїном Світла,- повідомив фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо.

Довідка. Соціально-мистецький проект #ПісніВійни, метою якого є випуск CDз піснями, створеними або заспіваними українськими вояками, які пройшли АТО чи досі захищають Україну на Донбасі. Альбом #ПісніВійни має об’єднати близько 15сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та записаних в унікальних дуетах бійців АТО із відомими українськими артистами і побачить світ восени 2017року.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.