Для сержантів Сухопутних Військ ЗС України провели інструкторсько-методичне заняття

У штабі Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України проведено інструкторсько-методичне заняття з головними сержантами оперативних командувань та військових частин безпосереднього підпорядкування.

Вагоме значення цієї управлінської ланки у арміях провідних країн світу, визначальне місце і роль сержантського і старшинського складу у збройних силах країн НАТО доведено у ході численних військових операцій. В умовах сьогодення цей досвід вкрай важливий в усіх аспектах життєдіяльності української армії.

Збереження життя та здоров’я військовослужбовців, зміцнення військової дисципліни – головні напрямки діяльності командирів. Сержантський і старшинський склад – лідери військових колективів, які, так би мовити, задають тон і керують щоденними процесами в підрозділах. Від їх підготовки, навченості, комунікабельності, морально-ділових якостей залежить якісне виконання завдань підлеглими.

Заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Олександр Голоднюк акцентував увагу учасників заняття саме на цих постулатах військового буття та проаналізував морально-психологічний стан особового складу та стан військової дисципліни у військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України. Він окреслив вимоги керівного складу до службової діяльності молодшого командного складу щодо покращення і організації роботи та зміцнення військової дисципліни.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.