"НАВЧАННЯ ТРИВАЮТЬ, ОСОБОВИЙ СКЛАД ДІЄ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ", - ЗАЗНАЧИВ КЕРІВНИК НАВЧАНЬ

Триває підготовка підрозділів бригади Чорних Запорожців Наразі у них відбувається чергове тренування. Особливістю даних навчань є те, що їх учасники в деталях обізнані з ворогом, з яким вже не раз стикалися в зоні виконання бойових задач, і якому неодноразово давали гідну відсіч. «В порівнянні з 2014-15 роком, відпрацьовувати бойові задачі стало набагато легше, особовий склад бригади має високі практичні навички в діях в бойовій обстановці» - говорить керівник начальник штабу керівництва навчань полковник Садлов.

«Навчання проходять згідно плану, офіцери управління діють грамотно, з урахуванням бойового досвіду, набутого за майже шість років бойових дій», - зазначив генерал-лейтенант Грищенко. Заступник Командувача Сухопутних військ, який свого часу особисто брав участь в бойових діях на територіях Донецької та Луганської областей в якості командира бригади, залишився задоволений діями офіцерів управління бригади та підрозділів. 

 

 

  

 

 

 

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.