Четверо артилеристів перемогли в фотоконкурсі, на який 50 авторів з різних країн представили 300 робіт

Четверо військовослужбовців 26 бригади стали дипломантами Першого фотоконкурсу "Бердичівський фотовернісаж-2019" – Олег Калашніков, Владислав Лесик, Олена Рикаль та Андрій Захарчук.

Спеціальними призами та Дипломами були відзначені серія портретів Олега Калашнікова ""Боги війни" з 26-ї" та світлина Андрія Захарчука "Між пострілами".

Всього у фотоконкурсі взяло участь 50 фотографів з різних міст України, а також Америки та Ізраїлю, які надали на розгляд журі майже 300 фоторобіт.

Фотовиставка конкурсу була представлена 30 червня на мистецькому бульварі. Нагородження призерів фотоконкурсу, відбулося на головній сцені під час святкування Дня міста Бердичева під час гала-концерту.

"Наші артилеристи вміють не тільки боронити Вітчизну, але й творчо бачити навколишній світ", - написали бійці на офіційній сторінці бригади в Facebook.

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.