Командувач нагородив кращих головних сержантів військових підрозділів і вручив їм цінні подарунки

В оперативному командування «Північ» завершилися навчальні збори з головними сержантами військових частин. Учасники зборів відпрацювали нові методи роботи з особовим складом, ознайомилися зі способами управління військами армій країн НАТО, взяли участь у психологічних тренінгах та поновили навички з тактичної медицини. З ними були проведені контрольні заняття зі стрільби з пістолетів та фізичної підготовки, знання функціональних обов'язків і керівних документів.

Займалися з головними старшинами і психологи – ознайомили з сучасними методиками запобігання і виявлення симптомів посттравматичного синдрому у військовослужбовців та проінструктували про подальші дії у подібних ситуаціях. В рамках психологічного розвантаження учасники зборів відвідали культурні заходи в місті Чернігів, взяли участь в оглядовій екскурсії містом.

На завершення навчань командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенант Володимир Кравченко нагородив грамотами кращих головних сержантів військових підрозділів оперативного командування і вручив їм цінні подарунки. Відзначивши важливу роль сержантської вертикалі в оновлених Збройних Силах України, він закликав їх до більшої віддачі і подякував за самовіддану службу 

  


 

 

 

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.