На Чернігівщині учасники бойових дій можуть безкоштовно полікувати зуби

 
Недавно до волонтерства долучився 30-річний стоматолог Дмитро Булка із Козельця — він без­коштовно лікує зуби учасникам АТО та ООС.

— Таку ідею ще 2 роки тому всім присутнім запропонувала моя однокурсниця Елла Голик на стоматологічній конференції у Києві. Вона якраз займалася волонтерським рухом, — роз­повідає Дмитро. — Я тоді пра­цював у приватній стоматоло­гічній клініці, та клініка була не моя, а нав’язувати свою думку керівництву я не хотів. У квітні цього року відкрив власний сто­матологічний кабінет у Козель­ці і тепер 3 години на тиждень абсолютно безкоштовно лікую зуби учасникам АТО й ООС. Ні за роботу, ні за матеріали плати­ти не треба. Ніяких благодійних внесків теж не прошу. Бажаю­ чим потрапити на прийом треба лише попередньо мені зате­лефонувати і домовитися прочас. Із собою потрібно мати по­свідчення учасника бойових дій. І більше нічого. Місце про­живання того, хто хоче потрапи­ти на прийом, для мене не має значення, але тут хоча б упора­тися з тими, хто родом із Козелеччини.

— Є такі, хто вже скорис­тався можливістю безкоштов­но підлікувати зуби?

— Так, вже були перші кілька пацієнтів-атовців. Бажаючих не­мало, і я вже склав графік прийо­му на наступні 2 тижні.

Багато розповідати про се­бе Дмитро не схотів. Каже, сам в АТО не був, але має чимало дру­зів і знайомих, які пройшли війну. Хоче допомагати таким людям. А ось за професіоналізм Дмитра майбутнім пацієнтам хвилювати­ся не варто — у 2010-му році він закінчив Національний медичний університет ім.Богомольця і з того часу незмінно працює за фа­хом.

Для учасників бойових дій за­значимо, що стоматологічний ка­бінет Дмитра розміщується за адресою: смт Козелець, вул. Котляревського, 6 (Райспоживспілка). Для попереднього запису телефонуйте йому за но­мером: 093-857-63-15.

 

Олексій ПРИЩЕПА, газета ГАРТ, 30 травня 2019 року

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.