введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України

7 травня, Президент України Петро Порошенко підписав Указ №200, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року «Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави»

РІШЕННЯ
Ради національної безпеки і оборони України

від 7 травня 2019 року

Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави

Ураховуючи складну воєнно-політичну обстановку, яка склалася внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і тимчасової окупації нею частини території України, з метою зміцнення обороноздатності держави Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Визнати необхідність подальшого удосконалення напрацювання концептуальних підходів зі зміцнення обороноздатності держави в умовах тривалої агресії з боку Російської Федерації.

2. Утворити відповідно до статті 14 Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України» міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави (далі - міжвідомча робоча група).

Міжвідомча робоча група утворюється для напрацювання пропозицій Раді національної безпеки і оборони України за напрямами:

удосконалення системи територіальної оборони;

підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді;

підготовка військового резерву Збройних Сил України та інших військових формувань;

протидія інформаційній агресії проти України;

організація та підтримання дій руху опору.

3. Запропонувати Президентові України:

призначити КРИВОНОСА Сергія Григоровича - заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - головою міжвідомчої робочої групи;

затвердити положення про міжвідомчу робочу групу.

4. Голові міжвідомчої робочої групи організувати роботу міжвідомчої робочої групи та внести в установленому порядку на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо:

комплексних підходів до реалізації напрямів, визначених у пункті 2 цього рішення, - у тримісячний строк;

врегулювання проблемних питань та вдосконалення актів законодавства за напрямами, визначеними у пункті 2 цього рішення, - у шестимісячний строк.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.