Взаємодовіра - без неї ніяк. Піхота- це друга сім'я!

"Піхота- це підтримка один одного, взаємодовіра - без неї ніяк та друга сім'я!"

Взаємодовіра - без неї ніяк. Піхота- це  друга сім'я!


 

6 травня у Збройних Сил України вперше відзначатимуть День піхоти!

Саме 6 травня 1648 року переможно завершилася битва на Жовтих Водах. Це перша переможна битва Національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького. І, як в цій битві, так і в сьогоднішній війні, - основну роль відіграла козацька піхота.

Наші Сучасні козаки, як і ті часи, з перших днів війни боронять рідну землю.

Білоцерківець В'ячеслав за позивним "Арієць" в нашій 72 бригаді з 2014 року.

Починав з розрахунку зенітної установки ЗУ-23-2, побував протитанкістом та зараз служить головним сержантом роти піхотного батальйону нашої бригади.

"В певний момент свого життя я зрозумів, що потрібен своєму народу, я повинен був стати на його захист від російських окупантів. І я пишаюся своїм вибором!"

Арієць найбільше запам'ятав бої спекотного 2014 року, перші "гради" з російської сторони кордону поблизу Амвросіївки та перші втрати.

Обороняючи Верхньоторецьке, В'ячеслав з побратимами-піхотинцями нашої бригади по декілька разів на тиждень відбивали атаки ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

Друг Арієць отримує заочно вищу освіту та планує продовжувати службу в нашій бригаді, але вже на посаді офіцера.

"Піхота - це підтримка один одного, взаємодовіра - без неї ніяк та друга сім'я. Хочу побажати нашим бойовим побратимам-піхотинцям повернутися до своїх сімей живими та здоровими, не втрачати віру в Україну та бути єдиними, тому що разом ми зможемо все!"

Роман Чоп

Взаємодовіра - без неї ніяк. Піхота- це  друга сім'я!


 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.