У Чернігові школярі заклали Алею миру

У крайній день навчально-польових зборів старшокласники з військовими висадили алею Миру на території Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Посадили молоді дуби. Кажуть, це знак шани героям, загиблим під час бойових дій в зоні Антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил.

Також цього дня хлопці та дівчата відпрацювали ряд практичних завдань, передбачених програмою. Кульмінацією останнього дня зборів став патріотичний флешмоб ліцеїстів.

Нагадаємо, що три дні поспіль в області відбувалися навчально-польові збори для учнів 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування.

У Чернігові школярі заклали Алею миру

 


 

За інформацією Чернігівської обласної державної адміністрації 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.