Артилеристи вдосконалюють майстерність

Артилеристи вдосконалюють майстерність

Оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України на базі 242 загальновійськового полігону провело збори з командирами гармат, мінометів та відділень протитанкових керованих ракет.
Під час заходу молодші артилерійські командири практично відпрацьовували вправи зі стрільби та управління вогнем, відточували навички з артилерійських розрахунків та провели обмін досвідом ведення бойових дій набутого під час операцій в АТО.
Умови проведення зборів якомога більше були приведені до бойових. Учасникам у динамічній обстановці доводилось миттєво приймати рішення та відпрацьовувати вогневі завдання.
- артилерія потребує точних розрахунків і великої концентрації уваги. Розгубитись під час обчислення – все рівно що не виконати завдання, тому лише тренуванням у нестандартній та динамічній обстановці дозволить довести свої дії до автоматизму – згадує сержант Андрій В. – мене навчали командири, яким доводилось виконувати завдання у справжній бойовій обстановці і вони знають чому потрібно вчити і на що слід звертати увагу.
За словами організаторів заходу усі військові частини показали добрі результати, але ні в якому разі не слід зупинятись на досягнутому і слід продовжувати проводити тренування.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.