Справжнє обличчя "новороісі" та "руской вєсни" в Україні...


 

68-річна Олена Паршина, стоїть на порозі власного напіврозваленого житла, якого не бачить, адже незряча. В 2017 році під час боїв у промисловій зоні прифронтової Авдіївки між російськими бандформуваннями і сепаратистами, яких підтримує Росія, з однієї сторони та підрозділами ЗСУ з іншої її будинок був неодноразово пошкоджений. Дочка старенької, будинок якої також був знищений, живе у самопроголошеній та невизнаній всім світом республіці, того регіону східної частини України, де панують сепаратисти та російське свавілля. Авдіївка, яку обороняють українські військові, знаходиться в передмісті окупованого Донецька. Впродовж останніх 5 років місто та його жителі стали свідками численних та найрізноманітніших обстрілів. Містяни й досі стають вимушеними учасниками численних боїв, що проходять зовсім поруч, і моляться, щоб чергова міна чи артилерійський снаряд не влучили в їхній будинок.

Справжнє обличчя "новороісі" та "руской вєсни" в Україні...


Сьогоднішня війна, яка розпочалася із захоплення Росією українського Криму та частини Донбасу, забрала життя більше 13 тисяч людей. РФ з самого початку і до сьогодні створює на окупованих територіях незаконні збройні формування, озброює та всіляко підтримує місцевий сепаратизм.

 

Photo and story: Joseph Sywenkyj
 

Долучайтесь до нас на сторінці Facebook та instagram


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.