Система військової вищої освіти. 6 фактів

 

-З 2019 року граничний вік вступників до ВВНЗ тактичного рівня всіх категорій збільшено до 30 років.

-Підготовка військових фахівців здійснюється в галузі знань "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону" та у 22-х "цивільних" галузях знань за спорідненими спеціальностями та спеціалізаціями. Це - понад 70 спеціальностей та майже 150 спеціалізацій.

-Надано право випускникам ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою обирати варіант вступу як за ЗНО, так й за вступними випробуваннями.

-За погодженням з Міністерством освіти і науки третій конкурсний предмет ЗНО для військових закладів освіти збільшено з одного до 3-5 предметів на вибір закладу.

-В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває пілотний проект з підготовки кваліфікованих офіцерських кадрів для ЗС України за один рік під назвою "Лідерські курси".

-Слухачі, незважаючи на їхній попередній досвід військової служби, значно поглибили свої теоретичні знання та практичні навички, далі впевнено опановують необхідний для майбутньої служби навчальний матеріал.

Система військової вищої освіти. 6 фактів


 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.