«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час участі у засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області.

У заході взяли участь і командувач військ оперативного командування «Північ», офіцери управління та військовослужбовці інших військових частин Чернігівського гарнізону.

«Армія є атрибутом державності та гарантом самостійності. Кажуть, ми її відродили. Н! Ми її створили», - наголосив Президент України у частині виступу, яка стосувалася досягнень у розвитку Збройних Сил України.

«Армія і безпека держави були, є і будуть пріоритетами для мене як для Верховного головнокомандувача, так і Президента», - зазначив Глава держави.

Він зауважив, що сьогодні українські Збройні Сили не тільки успішно навчаються у колег з країн НАТО, а й результативно здійснюють обмін досвідом у веденні бойових дій. Та крім цього, Президент наголосив і на інформаційній війні з боку агресора, зазначивши, що ворог постійно намагається завдати удару з тилу, дискредитувати українську армію та суспільство.

«Моє завдання як Верховного Головнокомандувача – захистити армію з тилу, поки вона тримає фронт на сході», - сказав П. Порошенко.

«Врешті-решт сьогодні бути військовим – це престижно», - акцентував Президент та подякував військовим частинам Чернігівщини, які виконували бойові завдання у районі проведення бойових дій. Окремо відзначив гідне виконання завдань за призначенням бійцями 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Тему реформування Збройних Сил України торкнувся у виступі і голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник. Він нагадав про будівництво 11 гуртожитків поліпшеного типу для військових-контрактників на Чернігівщині та успішну діяльність Науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що передислокувався у Чернігів з анексованого Криму. Саме про успішні результати випробувань модернізованих та новітніх зразків протиракетної та протиповітряної оборони доповів керівник інституту полковник Володимир Башинський.

«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України«Сьогодні бути військовим – це престижно!», - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.