У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ»

14 команд і понад 100 чоловіків та жінок з військових частин оперативного командування «Північ» демонстрували силу рук у Чемпіонаті з армреслінгу. Після довгої перерви він проходив удруге і вперше у цьому виді спорту взяли участь жінки. Позмагатися за перемогу приїхали військові навіть з району проведення Операції об’єднаних сил.

Військовослужбовці змагалися у своїх вікових категоріях на ліву та праву руки.

У підсумку перше місце вибороли бійці з регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ» з міста Чернігів. Друге – зайняла 30 окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького з Новоград-Волинського. На третій сходинці опинилася команда з 12-го окремого полку оперативного забезпечення також з Н.-Волинського. Медалями та грамотами були нагороджені спортсмени і в особистих заліках. Переможці представлятимуть оперативне командування на аналогічних змаганнях на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України, що відбудуться в квітні.

Чемпіонат проходив за підтримки голови Чернігівської обласної організації громадської організації ВФСТ «Україна» Андрія Кужельного та голови Чернігівської обласної організації ФСТ «Спартак» Ігоря Григор’єва.

 

 

У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ» У Чернігові відбулися змагання з армреслінгу на першість оперативного командування «Північ»
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.