Боєць окремого батальйону 58 омпбр став «Професіоналом року»

У Глухові Сумської області під час щорічної церемонії нагородження Почесною відзнакою «Професіонал року - 2018» у номінації «Захисник року» нагородили старшого техніка 16 омпб молодшого сержанта Олександра Михайленка.

42-річий захисник України службу із захисту держави розпочав добровольцем у 2014-у, саме коли розпочалася російська агресія. Спочатку охороняв кордони на рідній Глухівщині. Потім у складі групи відправився у зону проведення антитерористичної операції у район Красноталівки. Демобілізувався. Пізніше знову повернувся в стрій, але в лавах Національної Гвардії України. А коли у рідний Глухів на постійне місце дислокації приїхав 16 окремий мотопіхотний батальйон 58 омпбр, Олександр підписав контракт зі Збройними Силами України і вдруге відправився в зону АТО, в район Кримського Луганської області.

Почесну відзнаку боєць особисто отримати не зміг, бо наразі виконує бойові завдання у районі проведення Операції об’єднаних сил. Тому подяку та привітання на головній сцені міста приймав його син, який разом з дружиною Олександра чекають на повернення батька і чоловіка додому.

Боєць окремого батальйону 58 омпбр став «Професіоналом року»

Боєць окремого батальйону 58 омпбр став «Професіоналом року»

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.