Церемонія нагородження званням і орденом"Народний Герой" відбудеться у Чернігові

1 березня 2019 року нагородження званням і орденом "Народний Герой України" проходитеме у Чернігові, в Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім.Т.Шевченка о 14.00.
З Чернігівщини мають найвищу народну відзнаку: оборонці ДАП з 95 бригади Павло Розлач, Дмитро Макаров та Вячеслав Кубрак , заступник командира 1-ї танкової бригади Евгений Межевикин. Посмертно отримав нагороду капітан 3-ого полку спецпризначення Юрій Бутусов. Має звання Народного Героя України ніжинський батюшка капелан отець Сергій Чечин.
На своїй сторінці у Фейсбук Tetyana Mirgorodska пише: 
"Народний Герой України" - недержавна нагорода, ордени отримують і бійці, і їхні помічники: волонтери. медики, капелани, журналісти. З 2015 року нагородження від народу України урочисто вручалися у Києві, 13 обласних центрах, на передовій і у містах на лінії зіткнення.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.