Завершуються випробування модернізованих ЗРК

Завершуються випробування модернізованих зенітних ракетних комплексів «Куб» та «Тор», які повертаються до бойового складу Збройних Сил України.

Про це повідомив Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко, якій взяв участь у випробуваннях зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України, які тривають на державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині.

 

 


Завдяки зусиллям військових науковців та фахівців оборонної галузі, вдалося додатково відновити та модернізувати ЗРК 2К12-2Д «Куб» та 9К330 «Тор», які цього тижня вперше виконали дослідні стрільби.

" Це дасть нам можливість формувати нові підрозділи, суттєво підвищити спроможності зенітних ракетних військ Збройних Сил Украхни, і в цілосу пілвищити ефективність системи протиповітряної оборони і військ і держави

Завершуються випробування модернізованих ЗРК

 

Завершуються випробування модернізованих ЗРК

 

Завершуються випробування модернізованих ЗРК

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.