Презентували збірник фейків російської пропаганди

У Києві презентували "Білу книгу спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018". 
Про концепцію видання розповів автор книги, заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін. 

"Це дійсно хрестоматія тих спецоперацій, які ми фіксували протягом останніх років. І найголовніше, що я хотів би сказати, - це не просто перелік певних епізодів та історій, це концепція бачення, яке ми пропонуємо нашим колегам і в освітній сфері, і в сфері журналістики, і в сфері державних органів. Це концепція, як дивитись на ту ситуацію, що розгортається в інформаційному просторі," - зазначив він.

Золотухін пояснив, що в РФ існує окрема фабрика фейків, яку фахівець умовно назвав "Kremliwood".

"Колись керівник МЗС Павло Клімкін заявив, що Росія бреше на промисловому рівні. Я вважаю, що ця теза правильна, тому що фейки, брехня не були вигадані у 2014 році, це все супроводжує людську діяльність тисячоліттями. Але тільки останнім часом, тільки за активності Кремля це було перетворено на багатомільярдну індустрію", - зазначив представник Мінінформполітики.

У книзі розглянуто 10 основних фейкових тем, які автор називає "серіал", а "сезони" - це конкретні фейкові кампанії.

Таких "серіалів" у виданні описано 10: "Кишеньковий ІДІЛ", "Злочини ЗСУ та Мінські домовленості", "Рейс МН-17: від Карлоса - до російського "Бука", "Невидимі підрозділи західних країн в Україні", "Бій за ЄС", "Кримська інформаційна війна", "У пошуках української зброї", "Міжнародні суди та брехня Кремля", "Україна - "Failed state" та "Шизофренія окупанта: між Зоряном та Шкіряком".

Укрінформ

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.