Фронтове кохання: конкурс подружніх пар у прифронтовому місті

На сайті прифронтової Волновахи, в голосуваннях за кращу закохану пару міста, крім Діми і Насті Климчук, про яких ми розповідали, є ще дві пари з 72 омбр - Максим і Аліна Бурлаченко та Олександр і Марина Верещаки.

Макс певний час був в бригаді водієм медичної роти, допомагав волонтерити, тож його багато хто в бригаді і в місті знає. Олександр служив у батальоні зв'язку, теж багато доброго для перемоги зробив.

Чи виграють вони конкурс, чи ні - але хлопці, в будь-якому разі, вже виграли найбільший приз: кохання своїх прекрасних дружин.

За 2,5 роки, що 72 бригада захищала Волноваху, багато сімей було створено між Захисниками і тими, кого вони захищали. Тільки за перші 4 місяці 2014 року, з вересня по кінець грудня, кількість весіль у місті збільшилася в 4 рази! Загалом, згідно записів у книгах Волноваського РАГС, за 5 років війни військовослужбовці різних підрозділів ЗСУ зіграли більше 150 весіль з волноваськими дівчатами. Багато хто з бійців після виходу бригади на ротацію залишився в прифронтовому місті, що стало їм рідним, та в довколишніх селах. В солдатських сім'ях вже й дітки повиростали. 

Кохання, що зродилося на війні і загартувалося під обстрілами, розквітло під час перемог - достойне найвищої пошани! Україна об'єднується обіймами закоханих, за весільними столами.

Хто хоче проголосувати і допомогти виграти нашим чудовим військовим подружнім парам - проголосуйте на сайті за посиланням! Вам неважко - а хлопці будуть раді 

https://volnovakha.city/play/competition/203

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.