ТЕХНІКА ВІЙНИ №119

У випуску: - Козаки та їх спорядження, зброя, транспорт - НБУ не може вплинути на зниження кредитів для підприємств ВПК України - Перший політ МСБ-2 Надія. Луцький аеродром. 204 бригада - Безпілотники Spectator-M у ДПСУ. Дрон з написами «Мы рядом» у Севастополі - Підготовка Т-84 до танкових змагань Strong Europe. 14 бригада - Індія замовляє запчастини у Автокраз. День вантажного автомобілебудування - Адаптація ПТРК Скіф для іноземного замовника - Ворожа форма для OPFOR ЗСУ - Система придушення телеканалів рф та лднр. Армія FM вже у Кремінній - SIG Sauer P320 X-Carry для армії Данії. Снайперська гвинтівка Cosmos від Udacchi. IWA 2018 - Бронемашина Tigon 6x6. Росіяни загубили Т-72 по дорозі на Хабаровськ - САУ ATMOS від Elbit Systems для морпіхів Таїланду - Прийняття балістичної ракети на озброєння Китаю. Бойове застосування AGM-158B. Ракета NSM для ВМС Малайзії - Безпілотний скат WATTOZZ. Будівництво легкого авіаносця TCG Anadolu. Випробування десантного катеру LCAC 100. - Перший політ електричного літака Sun Flyer 2. Багатоцільовий винищувач J-10C для ВПС Китаю. «Волга-Дніпро» вже не транспортує НАТО - Виставка Defence Services Asia (DSA-2018)
- Хімічна зброя. Сліпий Гітлер. «Новачок». Отруєння Скрипаля та Литвиненка. Історія бойового застосування у Першій світовій війні, Другій світовій війні, В’єтнам, Іран, Іран, Сирія. Атака на Думу. Асад. Росія
 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.