ТЕХНІКА ВІЙНИ №115

У випуску: - Україна і Катар: військово-технічне співробітництво - Протезування кінцівок для бійців АТО, ООС - Старт торгів з будівництва житлових комплексів контрактникам - Нові процедури закупівлі у ДК "Укроборонпром" - Політ Ан-225 "Мрія” після модернізації - Затримання СБУ продавця захист Т-64 БМ «Булат» та постачальників ВМС РФ у з Бердянська - Закон про заборону зброї у приміщеннях держустанов. Надія Савченко у Верховній раді зі зброєю - Ульяновський патронний завод виробляє 338Lapua Mag. та 308Win. Пістолети M17 і М18 для морської піхоти США. WBP Rogów розбирає АКМС для Arms of America - Нові модифікації броньовика Тигр. NMS 4х4 для ССО Катару. Відправка партії Avenger AN/TWQ-1 до Європи - VBTP-MR "Guarani" для Бразилії. Переобладнання на AMX-D30 Vulcano. Безпілотний танк Type 59 (Т-54) - Китайський рельсотрон на Huanggang Shan - Катери MRTP 24/U та навчальні кораблі для Катару. Хрещення HMS «Trent». Введення до ВМС США USS Colorado - Комплекс проти дронів Raytheon на базі баггі Polaris MRZR - Реконструкція літаків B-17F та B-17G. Катастрофа BAE Hawk у Великобританії та F-16 у Туреччині. Бойовики збили Су-24 ВПС Сирії
- ТОП-5 світових музеїв військової техніки. Державний музей авіації України. Музей танкової техніки «Яд Ле-Шаріон» (Ізраїль). Королівський музей армії і військової історії (Бельгія). Імперський воєнний музей (Великеобританія). Національний музей авіації і космонавтики (США)
 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.