"ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ РОКУ" СЛУЖИТЬ У 58-Й

 

У Сєвєродонецьку 26 січня відбулася церемонія нагородження переможців обласної премії «Людина року - 2017». Номінанткою на звання «Військовослужбовець року» стала молодший сержант Мар’яна Тоненькова.

На фронті жінка з 2014 року. Як фельдшер вона врятувала не одне життя. У 2017 році Мар'яна підписала контракт зі Збройними Силами України та продовжила військову службу у складі 16 ОМПБ 58 ОМБР на посаді санітарного інструктора мотопіхотної роти.
Під час виходу з оточення під Іловайськом після розстрілу колони жінка не тільки чітко виконувала свої обов’язки, а й морально підтримувала решту особового складу. У листопаді 2017 року Мар’яна надавала допомогу пораненим внаслідок бойового зіткнення з російсько-окупаційними військами на Луганщині.

«Ми започаткували церемонію відзначення людей, які творять історію, сьогодення і майбутнє Луганщини. Я вдячний долі за можливість сказати кожному з номінантів «спасибі» за внесок у розбудову мирного життя та наближення нашої Перемоги», – зазначив голова Луганська обласна державна адміністрація – керівник обласної військово-цивільної адміністрації
Юрій Гарбуз.

Прес-служба 58 омпбр
Департамент масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.