Здійснення військовослужбовцям належних виплат до кінця поточного року - вимога Міністра оборони України!

З метою забезпечення належного соціального захисту військовослужбовців, а також у зв'язку із завершенням бюджетного року Міністр оборони України вимагає:

1. До 27.12.2017 року завершити виплату військовослужбовцям щомісячного грошового забезпечення, винагороди за безпосередню участь в АТО (за листопад 2017 року), грошової допомоги для оздоровлення, інших одноразових додаткових видів грошового забезпечення, а також здійснення розрахунків зі звільненими військовослужбовцями.

2. До 27.12.2017 року забезпечити виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у межах залишку коштів за фондом грошового забезпечення після здійснення виплат, зазначених у п.1. Першочергово матеріальну допомогу виплачувати:

військовослужбовцям, які перебувають на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров*я після отриманих під час безпосередньої участі в АТО поранень (травм, контузій, каліцтв)
сім*ям військовослужбовців, захоплених у полон або заручниками, інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх.

Зазначені вимоги доведені до окремої військової частини від 11.12.2017 року № 248/3/9/1/1636.

Отож, наполегливо рекомендуємо Вам ще раз ознайомитися із попереднім матеріалом щодо належних видів виплат та подати всі необхідні документи (рапорти)

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.