На Гончарівському загальновійськовому полігоні відбулись контрольні заняття з предметів бойової підготовки для військовослужбовців управління оперативного командування “Північ”

На Гончарівському загальновійськовому полігоні відбулись контрольні заняття з предметів бойової підготовки для військовослужбовців управління оперативного командування "Північ”.

З метою підтримання навиків володіння штатною зброєю близько двох сотень військовослужбовців виконали вправи контрольних стрільб з автомата та пістолета.

На відміну від стрільб з пістолета, де вправа виконується тільки стоячи на одній відстані від мішеней, з автомата кожен стріляючий знищував умовного противника стоячи, з коліна та положення лежачи. На різних ділянках полігону також одночасно відбулися заняття з тактичної підготовки.

Також, військовослужбовці оперативного командування "Північ” вдосконалювали свої вміння у виконанні нічних стрільб. Особовий склад виконував стрільбу трасуючими кулями, які призначені для коригування вогню в процесі стрільби.

Нічні стрільби, одні з найважчих, які виконуються з бойової зброї військовослужбовцями оперативного командування, адже видимість у таких умовах зводиться майже до нульової. Та виконання даного виду стрільб вкрай необхідне. Бойові дії ведуться і вдень, і вночі, тому важливо для військовослужбовців максимально професійно поводитись зі зброєю у будь-який час доби.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.