ПІХОТИНЦІ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО ГАРНІЗОНУ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО

Упродовж двох днів, 5-6 липня, на одному з полігонів Новоград-Волинського гарнізону відбувалися змагання на кращий механізований взвод оперативного командування «Північ». За звання кращого змагалися гранатометники, снайпери, кулеметники та механізовані взводи 30 окремої механізованої бригади. Оскільки військова частина нещодавно повернулася з зони АТО, тому за мету змагань керівництво ставило не втратити вмінь та навичок з вогневої підготовки. Крім того, змагальний процес - найкраща рушійна сила в процесі будь-якої підготовки.

Першого дня змагалися гранатометники, обслуги кулеметів, снайпери та гранатометні розрахунки. Наступного - визначали кращих серед екіпажів БМП-1. Змагання проводили по номінаціях.

У спортивній номінації учасники демонстрували витривалість в бігу та майстерність у веденні влучного вогню з автомата по нерухомій цілі з різних положень.

Професійна номінація складалася із трьох завдань: снайперська стрільба з БМП; стрільба зі штатної стрілецької зброї з місця по рухомим цілях зі зміною вогневої позиції; водіння на точність, під час якого екіпажі бойових машин долали різноманітні природні перешкоди. Одним зі складних елементів під час виконання останнього завдання було подолання перешкоди із закритим прибором спостереження механіка-водія. Тому задача здійснювалося водієм «всліпу», а його діями із башти керував навідник – оператор бойової машини.

У номінації «Злагодження підрозділу під час наступу» командири демонстрували уміння та навички управляти підрозділом та вогнем у ході ведення наступального бою. Завданням взводу було з ходу знищити або захопити позицію противника, який зайняв оборону. Номінація оцінювалася за результатами вогневого ураження та за тактикою дій підрозділів.

Після напруженої боротьби перемогу здобув механізований взвод 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону 30 ОМБр. Також визначили перші, другі та треті місця серед навідників-операторів, відзначили кращих гранатометників, снайперів та обслугу кулемету ПКМ. Подяки за проявлену старанність та самовіддачу у змаганнях на краще гранатометне відділення отримали ряд солдатів та сержантів 30 ОМБр.

Підведення підсумків та нагородження провів начальник управління - заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з бойової підготовки полковник Сергій Літвінов.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.