ВРУ підтримала надання одноразової грошової виплати у разі інвалідності в період дії воєнного стану

    Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроєкт щодо  одноразової грошової виплати людям, які загинули або отримали поранення під час виконання своїх обов’язків у період дії воєнного стану.

    Про це повідомляє перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

    Виплати, які визначає Проєкт Закону (за рахунок резервного фонд бюджету та надходження від урядів іноземних країн, міжнародних організацій, донорів через гранти та безповоротну допомогу):

  • 1 мільйон гривень — у разі загибелі;
  • від 200 до 800 тисяч гривень  — у разі встановлення групи інвалідності від ІІІ до І.

    «Ще у травні, після відвідин Миколаєва, я ініціював обговорення цього законопроєкту. Адже з перших днів війни сотні тисяч держслужбовців, комунальників, енергетиків, медиків, водіїв, залізничників, журналістів ризикуючи своїм життям і здоров’ям забезпечують роботу країни та допомагають показувати світу правду про дії терористичної росії», – зазначає Олександр Корнієнко.

    Він додав, що на жаль, під час виконання цієї роботи є випадки загибелі та поранень, і держава має подбати про своїх героїв та їх рідних за неоціненний вклад в перемогу.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.