Як роботодавцю створити підприємство, дружнє до ветеранів і ветеранок

    Нині до оборони держави  залучено близько 1 мільйона захисників. Це нове покоління українських ветеранів і ветеранок, кількість яких збільшуватиметься, поки триває російсько-українська війна. Після нашої Перемоги воїни повернуться до мирного життя і потребуватимуть сталої підтримки на всіх рівнях, яка враховуватиме їхні потреби. 

    Одним із дієвих інструментів ресоціалізації ветеранів є вдале працевлаштування. Робота у команді, яка є дружньою до людини, котра пройшла війну, та розуміє всі її потреби, допоможе полегшити процес повернення до цивільного життя. 

    Тож уже сьогодні Veteran Hub  долучився до створення новітньої системи, що допоможе підготуватися компаніям-роботодавцям до повернення захисників і захисниць, а після перемоги підійти до відбудови країни як підприємство, доброзичливе до ветеранів. Зокрема, фахівці організації розробили посібник «PRAKTYKA», у якому розібрали особливості роботи з ветеранами на різних етапах співпраці: від пошуку кандидатів й побудови ефективної взаємодії з командою до завершення трудових стосунків. 

    – В основі посібника використано понад 3-річний досвід команди хабу у підтримці ветеранів під час працевлаштування, – розповіла кореспондентці АрміяInform Анастасія Козьма, проєктна менеджерка/консультантка з пошуку роботи Veteran Hub Вінниця. – Ми розповідаємо потенційним роботодавцям, як знання особливостей співпраці з ветеранами та ветеранками допомагає посилити колектив та зміцнити бренд. Водночас посібник допоможе компаніям створити більш різноманітну команду, а ветеранам та ветеранкам працювати там, де їх приймають і розуміють.

    Також у посібнику розповідається про те, як адаптувати корпоративну культуру до воєнної реальності та як налагоджувати комунікацію з ветеранами,  детально розглядаються етапи їхньої адаптації та зростання у колективі. Окремо у гайді наведено дійсні приклади спростування поширених стереотипів  навколо співпраці з колишніми військовими. Один із розділів присвячений юридичним аспектам роботи з ветеранами й ветеранками.  

    Проєктна менеджерка/HR Ірина Галузінська додала, що команда Veteran Hub шукає партнерів, які ознайомляться з гайдом та нададуть зворотний зв’язок для покращення посібника в наступних редакціях. Також фахівці простору готові провести безоплатний тренінг із роботи з працівниками-ветеранами для таких компаній. 

    Відгуки та запити на тренінг можна надіслати на електронну адресу із поміткою «Підтримка роботодавця ветеранів»: i.haluzinska@veteranhub.com.ua 

    Посібник розроблений за підтримки Програми реінтеграції ветеранів.

Завантажити «PRAKTYKA» можна тут.

    Окрім того, команда Veteran Hub спеціально для фахівців державних центрів зайнятості створила курс та посібник «Працевлаштування ветеранів». Він допоможе краще розуміти потреби захисників і захисниць та підкаже, як налаштувати співпрацю з ними ефективно.

 

Як роботодавцю створити підприємство, дружнє до ветеранів і ветеранок


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.