Подаруй Україні «Армію дронів» до Дня Незалежності

Світовий конґрес українців разом із глобальною ініціативою Президента України UNITED24 закликають усі українські громади та організації світу допомогти створити для захисників України «Армію дронів».

Про це йдеться на сайті СКУ.

Так, до 31-ї річниці Незалежності України СКУ, у партнерстві з UNITED24,  хоче допомогти Україні у створенні «Армії дронів», вкрай необхідної на шостому місяці широкомасштабної війни.

На зібрані кошти СКУ закупить моделі дронів, на які має запит Міністерство оборони України. Кожен дрон, придбаний на кошти певної громади чи організації, буде позначимо відповідною відзнакою.

Метою акції  є подарувати Україні «Армію дронів» – реальну підтримку від світового українства. Щоб взяти участь, потрібно скласти пожертву для СКУ на сторінці UniteWithUkraine. Кампанія розпочалася 14 серпня та триватиме до 31 серпня.

 

Які дрони потребує «Армія дронів»:

  • UAVTEK Bug Quadcopter вартістю $8750
  • UAVTEK Fury Fixed Wing VTOL за $17 500
  •  Stealth II Quadcopter VTOL за $80 000.

Також ми фінансуємо навчання для пілотів, що коштує $2000.

 

З початку війни СКУ започаткував кампанію UniteWithUkraine, яка на сьогодні зібрала майже 30 мільйонів доларів на потреби захисників України.

Скласти пожертву можна за посиланням.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.