Як отримати компенсацію за злочини армії рф

    Щоб отримати грошову компенсацію від ЄСПЛ за злочини армії РФ, треба завантажити формуляр скарги на сторінці організації, заповнити, роздрукувати і надіслати до Суду поштою разом з усіма необхідними документами. Та усе ж правники радять звертатися за фаховою допомогою, тим паче, що часто вона безкоштовна. Адже Європейський суд із прав людини не розглядатиме неправильно оформлені заяви, хоч би які звірства там були описані.

    За словами заступниці керівника Секретаріату Уповноваженого у справах ЄСПЛ Маргарити Сокоренко, пакет документів, який потрібно подати до суду, залежить від того, на що саме ви будете скаржитись.

Широкомасштабне вторгнення російської армії, фактично, зачепило усі права людини. Проте найчастіше українці звертаються зі скаргами щодо полону чи зникнення людей. Також доволі поширеними є заяви щодо пошкодження, знищення майна чи відсутності доступу до майна на окупованих територіях.

    – Якщо йтиметься про зґвалтування, тілесні ушкодження чи катування у полоні, треба обов’язково надати медичну документацію. Я би порадила у будь-якому випадку, навіть не лише коли йдеться про ЄСПЛ, обов’язково звертатися до правоохоронних органів, щоби злочин зафіксували. Люди звертаються до Нацполіції, СБУ та Генпрокуратури. Пакет документів може збирати і сам постраждалий. Він також може залучити юристів чи правозахисників, – каже Маргарита Сокоренко.

    Коли документи в порядку, набагато легше готувати скаргу. Якщо, наприклад, у будинку щось недооформлене, або будинок не введений у експлуатацію, суд звертатиме увагу на ці недоліки, і це може вплинути на суму компенсації.

    Формуляр скарги можна завантажити на сторінці організації, його необхідно заповнити, роздрукувати і надіслати до Суду поштою разом з усіма необхідними документами. Правники радять звертатися за фаховою допомогою, тим паче, що часто вона  безкоштовна. Європейський суд із прав людини не розглядатиме неправильно оформлені заяви, хоч би які звірства там були описані. Детальніші роз’яснення щодо подання заяви також можна знайти на українському сайті ЄСПЛ.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.