росія має бути виключена з Організації Об’єднаних Націй, — Ярослав Юрчишин

    Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин закликав ООН виключити росію з лав організації через агресію проти України. Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради України.

    «російська федерація, яка є державою-членом ООН, 24 лютого поточного року вторглася в Україну, порушивши всі можливі принципи та норми міжнародного права.

    Член ООН з правом вето в Раді Безпеки є державою-агресором, державою, яка спонсорує тероризм та, яка діє всупереч Статуту ООН, порушення якого в таких масштабах є безпрецедентним з часів його підписання в 1945 році.

    росія немає пробачення за розпочату повномасштабну війну в Україні — це свавільна війна без причин. Крім того, офіційні заяви росії та її посадових осіб, якими вони виправдовують застосування сили, дають зрозуміти, що вони почали війну проти нас українців як нації.

    «Закликаю міжнародне співтовариство докладати всіх зусиль, щоб змінити існуючу систему безпеки, забезпечивши позбавлення росії права вето в ООН. Інакше всі члени ООН втратять відчуття безпеки, бо росія легко кидає всі скоєні нею злочини в Україні в обличчя всім країнам-членам ООН, відчуваючи свою безкарність. При цьому прошу у міжнародного співтовариства підтримки у досліджені питання дотримання процедури набуття у 1991 році, після розвалу радянського союзу, російською федерацією членства в ООН та в Раді Безпеки ООН», — зазначив Юрчишин.

    Необхідно ізолювати росію і перетворити її на державу без права голосу, щоб система міжнародної безпеки служила своїй безпосередній меті та могла забезпечувати мирне існування всіх держав», – йдеться в повідомленні.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.