Верховна Рада України прийняла законопроект щодо системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя

    Проєкт закону "Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо cистеми переходу від військової кар’єри до цивільного життя» (№7412) у першому читанні підтримали 299 депутатів.

    Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

    Згідно з пояснювальною запискою, документом пропонується законодавче визначення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції гідності, членів сімей таких осіб та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і захисників та захисниць України, відповідальним за організацію соціальної та професійної адаптації (у тому числі професійної орієнтації) осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни.

    Порядок та умови надання соціальної та професійної адаптації визначатиме Кабінет Міністрів.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.