Рівні права на догляд за дитиною для військовослужбовців – пропозиція ВРУ

    Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо рівних можливостей матері і батька, які є військовослужбовцями, на догляд за дитиною в особливий період».

    Законопроєкт  №7464 підтримав 301 депутат.

    Законопроєктом пропонується забезпечити рівні можливості військовослужбовців – матері та батька на догляд за дитиною та поєднання військової служби із сімейними обов’язками; усунути законодавчі прогалини, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною; створити передумови для посилення ролі батька у процесі виховання дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.

    Цим законопроєктом пропонується внести зміни до частини 19 статті 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», якими встановити норму щодо надання відпусток для догляду за дитиною не лише жінкам, а й чоловікам, у разі якщо обоє є військовослужбовцями, на рівних умовах у мирний час та в особливий період чи воєнний стан.

    Прийняття законопроєкту сприятиме утвердженню гендерної рівності у сфері трудових/службових та шлюбно-сімейних відносин; забезпечить можливості для поєднання військової служби із сімейними обов’язками службовцям обох статей; усуне обмеження, що порушують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною; створить передумови для посилення ролі батька у вихованні дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.