Оборонець Авдіївської «промки» візьме участь у змаганнях «Ігри воїнів» у США

    Наприкінці літа в спортивному комплексі ESPN Wide World of Sports поблизу Орландо, штат Флорида, відбудуться міжнародні змагання «Ігри Воїнів». Серед команд-учасниць з різних куточків світу українську збірну представлять сорок найдосвідченіших військових спортсменів. Серед них армієць Володимир Мусяк з Полтавщини.

    Майже 4 роки він виконував бойові завдання в районі проведення АТО\ООС. Воїн мужньо боронив наші рубежі поруч з Іловайськом, Пісками, Авдіївською «промкою» тощо. Під час одного з бойових зіткнень з ворогом отримав поранення. Після цього у військовому медичному закладі пройшов лікування та реабілітацію. Пізніше повернувся до цивільного життя, очолював Карлівський районний осередок Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське Братерство». З перших днів широкомасштабного вторгнення російських окупантів Володимир Мусяк без роздумів взяв до рук зброю та підсилив один із військових колективів на передових рубежах оборони.

    Наразі воїн повернувся з передової та активно готується до змагань.  Щоденно тренується та відновлює свою фізичну форму. Виступатиме Володимир у п’яти дисциплінах: академічне веслування на концепті, баскетбол та регбі на візках, стрільба з лука та кульова стрільба з гвинтівки.

    — Нас відпустили на підготовчий період. Мінімальний проміжок часу для підготовки ми отримали.  На жаль, пів року не мав змоги тренуватися, тож тепер треба привести себе хоч у якусь форму для того, щоб достойно представити нашу країну. Після змагань обов’язково повернуся до своїх бойових побратимів, — розповів Володимир Мусяк.

    Слід додати, що воїн не вперше представляє Україну на спортивному фронті. Він неодноразово брав участь у складі збірної України на всесвітніх спортивних змаганнях для ветеранів Invictus Games.

 

Оборонець Авдіївської «промки» візьме участь у змаганнях «Ігри воїнів» у США

 

Оборонець Авдіївської «промки» візьме участь у змаганнях «Ігри воїнів» у США

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.