На свою зміну ми помітили колони військової техніки біля переїздів. Повітря почало наповнюватись напругою.

    На свою зміну, ще ввечері 23 лютого,  ми помітили колони військової техніки біля переїздів. Повітря почало наповнюватись напругою.
Андрій сьогодні військовий тероборони, а ще 4 місяці тому був помічником машиніста на пасажирських поїздах та електричках. Протягом останніх 6 років він перевозив жителів Чернігівщини залізничними шляхами. З початком війни довелося вийти з кабіну потягу та перейти у окопи. 
    Робота залізничника вимагає особливої пильності, підвищеної відповідальності. Такі якості безумовно допомогли нашому захисникові швидко адаптуватися у підрозділі територіальної оборони Чернігова.
Андрій розповідає: - 24 числа я отримав повістку, і хоча на мою професію є бронювання, я був готовий захищати Україну і пішов воювати без вагань. Мене швидко розподілили до підрозділу ТРО. 
    Першим бойовим завданням нашого взводу було - охороняти підступи до м. Чернігова на одному з напрямків. Потім лінія фронту поступово наблизилась і до нас. Бували і важкі моменти, деякі побратими отримували поранення, але ми все одно впевнено стояли на зайнятих позиціях, не злякалися та виконували накази нашого командира роти, до якого маємо особливу повагу. 
На ділянці нашої оборони російські окупанти декілька разів намагались прорватись силами диверсійно - розвідувальних груп і кожного разу відступали з втратами. Нам дуже допомагало знання місцевості і постійне змінення маршрутів патрулювання та спостереження. Тепер додамо ще й бойовий досвід. 
    Зараз пригадую, як ввечері 23 лютого, потягом прямував по маршруту Славутич - Семиходи, забирали зміну працівників ЧАЕС. На зворотному шляху ми помітили, що біля переїздів ховалися цілі колони ворожої техніки. Ба більше, задля маскування рашисти знеструмили цілі села! Нехтуючи залізничними інструкціями та безпекою людей, вони прибрали підсвітку переїздів та звукові сигнали, попереджуючі про потяг. Вже тоді я відчував напруження, дивлячись на ці численні колони танків.
    Через агресію окупанта прифронтові залізниці зараз у досить скрутному становищі. Десь не вистачає деталей, десь рук. Залізничники докладають всіх зусиль, щоб за можливості перевезення продовжувалися. Але згадаєте мої слова: ми обов‘язково переможемо і все відбудуємо. Українці знову скоро будуть посміхатися насолоджуючись краєвидами вільної України з вікон потягу, яким з такою самою щирою посмішкою керуватиму я!

На свою зміну  ми помітили колони військової техніки біля переїздів. Повітря почало наповнюватись напругою.

 

На свою зміну  ми помітили колони військової техніки біля переїздів. Повітря почало наповнюватись напругою.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.