За приблизними підрахунками для розмінування України знадобиться 10 років – ДСНС

На розмінування території України після війни проти росії за приблизними розрахунками знадобитися щонайменше 10 років.

    Про це повідомляють у ДСНС.

   «Це оптимістичні підрахунки, бо ми ще не знаємо, що відбувається на територіях, де ведуться активні бойові дії. І що ми побачимо, коли звільнимо їх від окупантів. Підрозділи ДСНС досі працюють над розмінуванням держави після Першої та Другої світових війн», – сказав пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

    За його словами, наразі очищено понад 62 тисячі гектарів території, знешкоджено понад 45 тисяч вибухонебезпечних предметів, з них близько 2 тисяч авіаційних бомб. Проводяться розмінування і водних об’єктів.

     «Наразі наші рятувальники та піротехніки працюють над тим, щоб очистити акваторії. Вже очищено близько 33 гектарів акваторій – на Київщині, Сумщині, на Запоріжжі, Миколаївщині. Влучено та знешкоджено 664 вибухонебезпечні предмети», – зазначив пресофіцер ДСНС.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.