35 тисяч доларів отримають кращі проєкти з підвищення обороноздатності України!

    Державний концерн «Укроборонпром» та Ukrainian Startup Fund спільно з Урядом реалізовують програму грантової підтримки проєктів подвійного призначення, які сприятимуть підвищенню обороноздатності країни та її швидкій післявоєнній відбудові. Сума гранту складає до $35 000 доларів США. Йдеться, передусім, про індустрії оборони, інфраструктурної відбудови, кібербезпеки тощо. 

Чому це важливо? 

    Щодня до Концерну надходять запити від науковців та стартаперів, які пропонують на розгляд свої розробки. Винаходи, які потенційно можуть посилити Збройні сили України та дати поштовх до розвитку інноваційних технологій. Саме для цього Укроборонпром та USF уклали Меморандум про співпрацю. 
    Наразі триває прийом заявок на участь в програмі, а також набір експертів для їх оцінювання в галузях оборони та інфрастуктурної відбудови. 
    Тож ми пропонуємо тим, хто має досвід роботи в вищезазначених індустріях та шукає можливості для втілення своїх ідей,  долучитися до цієї програми. Заявки від учасників приймаються на постійній основі за посиланням: https://cutt.ly/KJksODk

    Потрапити ж до команди експертів можна, заповнивши анкету на сайті Фонду: https://portal.usf.com.ua/apply-as-an-expert. Долучайтеся! З ініціативи кожного українця складається наш непростий, але впевнений шлях до перемоги.
 
#Укроборонпром #оборона #ЗСУ
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.